Szklane Ścianki

 

Poznaj więcej szczegółów przed dokonaniem zakupu.

TECHNOLOGIA

 

Nadruk na panelach szklanych wykonany jest techniką druku bezpośredniego UV. Polimer nakładany jest bezpośrednio na szkło i utwardzony światłem UV jednocześnie zabezpieczony dodatkową warstwą lakieru ceramicznego. Technologia ta gwarantuje trwałość i intensywność kolorów przez wiele lat użytkowania. Pojedyncze szklane moduły dekoracyjne mocowane są za pośrednictwem kleju montażowego do stelażu z tworzywa sztucznego. 

Cały dekor zdystansowany jest od ściany ca 12mm, za którym obwodowo może być opcjonalnie zainstalowane podświetlenie Led. Podświetlenie nie podświetla szkła lecz oddaje poświatę konturową dookoła dekoru co sprawia niesamowity efekt. Przy tym świetle oglądanie telewizji jest przyjazne dla oczu bez potrzeby włączania dodatkowego oświetlenia. 

Włączanie i wyłączanie oświetlenia wykonuje się ruchem dłoni. Wycięte otwory w szkle umożliwiają przeciągnięcie przewodów HDMI telewizora /dekodera oraz przewodu zasilającego. Podłączenie telewizora, dekodera oraz zasilacza Led ma miejsce z tyłu telewizora więc okablowanie jest niewidoczne.

Konstrukcja jest zaprojektowana do samodzielnego montażu, do którego wystarczy podstawowa wiedza techniczna oraz podstawowe narzędzia takie jak :wyciskacz do kleju, śrubokręt, wiertarka udarowa do zamocowania kołków w ścianie. Do każdego dekoru dołączona jest dokładna instrukcja montażu. PODŚWIETLANA ŚCIANA ZA TELEWIZOREM to alternatywa dla powszechnych materiałów budowlanych wymagających specjalnych umiejętności zawodowych.

SZKLANA ŚCIANKA MODUŁOWA ZA TELEWIZOR – DEKOR SZKLANY

wykonana jest ze szkła Opti White 4mm Hartowanego. Wymiar pojedynczego modułu wynosi 75 x 60 cm.

Dostępne całkowite wymiary dekorów:
300 x 180 cm - 12 elementów
225 x 180 cm - 9 elementów
150 x 180 cm – 6 elementów


Podświetlenie krawędziowe zawiera: Led paskowy + zasilacz + włącznik ruchowy.

Złóż pierwsze zamówienie i skorzystaj z darmowej dostawy.

SZKLANY DEKOR ZA TELEWIZOR Z PODŚWIETLENIEM LED to elegancka i praktyczna dekoracja w Twoim domu. Szklane panele można wykorzystać tak jak dekor, który urozmaica gładką ścianę z płytek lub innych materiałów budowlanych. Można też wykorzystać motyw wielkoformatowej fotografii kwiatów, kamienia, itp. Możliwość wykonania dowolnego nadruku sprawia idealne rozwiązanie na realizację zaplanowanego wcześniej wyglądu Twojego salonu. Duży wybór różnych wzorów, kolorów i detali pozwala zastosować panele ścienne w różnych wnętrzach i wykorzystać w aranżacjach w różnym stylu: zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Wiele z nich dzięki nadrukom przypominającym gotowe dekoracje ścienne zawiesimy na ścianie zamiast obrazu w ramie: nie zbierają kurzu, nie niszczą się, a dzięki gładkiej i odpornej na wilgoć powierzchni łatwo się je czyści. Inspirujące panele szkła np. z górskim krajobrazem mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym wystroju. Połączenie z odpowiednim oświetleniem i wkomponowane w aranżację wnętrza da ciekawy efekt większej przestrzeni. Inna opcja to fantazyjna kompozycja kolorystyczna np. w pastelach, które rozjaśnia wnętrze. Ciekawym zabiegiem stylistycznym stylizacyjnym może być też wykorzystanie nadruku drewna na szkle. Wizualnie da to efekt wystroju o rustykalnym charakterze, ale będzie znacznie łatwiejsze łatwiejszy w utrzymaniu w czystości.